DÜNYA TEKNOLOJİ HİSSELERİ TÜRKİYE BANKALAR ÖNCÜLÜĞÜNDE YÜKSELİYOR- 24.03.2023 - GÜNLÜK PİYASA YORUMU

Video: DÜNYA TEKNOLOJİ HİSSELERİ TÜRKİYE BANKALAR ÖNCÜLÜĞÜNDE YÜKSELİYOR- 24.03.2023 – GÜNLÜK PİYASA YORUMU

#ABONEOL, PİYASALAR VE YATIRIMLA İLGİLİ TÜM GELİŞMELERDEN ANINDA HABERDAR OL: http://bit.ly/2Tl42Wv

#PiyasaDinle 24.03.2023

📌ABD borsaları teknoloji hisseleri önderliğinde yükseliyor. Ancak genele yaygın bir iyimserlik söz konusu değil. Teknoloji ağırlıklı Nasdaq boğa piyasasının eşiğine gelirken, banka hisseleri 2020 Kasımından beri gördüğü en düşük seviyeye yaklaşıyor. Hazine Bakanı Yellen’in mevduat sahibini korumak için ilave önlem almaya hazırız açıklamasına rağmen bölgesel banka hisselerinde satış devam ediyor.

📌Borsa İstanbul kamu destek alışıyla yaralarını sarmaya devam ediyor. Kapanışa doğru bankaların önderliğinde yükselen endeks psikolojik olarak önemli 5.000 direncinin üzerinde kapandı. Banka lardaki alış, güçlü 10 yıllık eurobond yükselişiyle birlikte gerçekleşti. Coca Cola, Emlak GYO, Enka, Türk Telekom, Turkcell diğer güçlü hisselerdi.

📌Dünya borsalarına paralel Borsa İstanbul’da yatay bir açılış bekliyoruz. Endeks için destek ve direnç seviyeleri 5.010 ve 5.100.

📌Bugün harekelenmesi muhtemel hisseler: Akbank, Anadolu Grubu Holding, Koç Holding, Şişe, Turkcell.

Bizi takip edin!
https://www.isyatirim.com.tr

https://www.instagram.com/isyatirim
https://www.facebook.com/isyatirim

KISACA İŞ YATIRIM
İş Yatırım, portföy yönetimi, varlık yönetimi, yatırım ortaklığı ve girişim sermayesi alanlarında sahip olduğu stratejik iştirak yapısıyla sermaye piyasalarındaki lider kimliğini pekiştirmektedir.
Türkiye’nin en geniş kurumsal ve bireysel müşteri tabanına sahip olan İş Yatırım’ın dokuzu İstanbul’da (Ataşehir, Güneşli, Kalamış, Levent, Maltepe, Maslak, Nişantaşı, Taksim, Yeşilyurt), üçü Ankara’da (Ankara, Anadolu, Başkent) ve üçü İzmir’de (İzmir, Ege, 9 Eylül) olmak üzere, Adana, Antalya, Bodrum, Bursa, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Samsun, Trabzon ve Mersin ile beraber toplam 26 şubesi bulunmaktadır.

YASAL UYARI: Bu kanaldaki video ve yayınlanan diğer tüm içerikler “İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.” tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve sermaye piyasasındaki alım satım kararlarınızı destekleyecek yeterli bilgiyi içermeyebilir.

Bunlara Bakın

I am not sure when I would use Standby. Maybe if I didn’t have an Apple Watch? #apple #tech #ios17

Video: I am not sure when I would use Standby. Maybe if I didn’t have an Apple Watch? #apple #tech #ios17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir