The Lord of the Rings: Gollum Destekli Adrenalin 23.5.1 Sürücüsü Çıktı

AMD, Radeon Adrenalin grafik sürücüleri için yeni bir sürüm kullanıma sunuyor. Henüz yeni piyasaya sürülen RX 7600 için henüz bir gelişme yok. Öte yandan, The Lord of the Rings: Gollum’da %16’ya varan performans artışları sağlamak üzere çeşitli optimizasyonlar yapıldı.

AMD ekibi 23.5.1 sürümüyle bazı sürücü sorunlarını da giderdi. DaVinci Resolve Studio’da video oynatma sırasında yaşanan çökme sorunları çözüldü. Ayrıca RX 6700 XT gibi bazı ekran kartlarında video ve oyunlar arasında geçiş yaparken ekran bozulmasına sebep olan sorun düzeltildi. Güncel sürücüyü aşağıdan indirebilir, detaylı listeye göz atabilirsiniz.

Oyun Desteği

The Lord of the Rings: Gollum

Çözülen Sorunlar

DaVinci Resolve Studio: Video oynatımı sırasında uygulama çökmesi veya sürücü zaman aşımı.
Radeon RX 6700 XT gibi bazı ekran kartlarında video ve oyun pencereleri arasında geçiş yaparken kısa süreli ekran bozulması.
The Last Of Us Part I: Oyun ilk kez başlatıldığında gölgelendirici derleme süresi boyunca beklenenden daha yüksek bellek kullanımı.
Call of Duty : Modern Warfare II: Radeon RX 580 gibi bazı ekran kartlarında aralıklı çökmeler

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile iç içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.

Kaynak: www.technopat.net

Bunlara Bakın

IPHONE KULLANICILARININ DİKKATİNE ⚠️ #iphone #taktik #teknoloji #telefon #bilgi

Video: IPHONE KULLANICILARININ DİKKATİNE ⚠️ #iphone #taktik #teknoloji #telefon #bilgi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir