Star Wars Jedi: Fallen Order 2, Yılın İlk Yarısında Duyurulabilir

Jeff Grubb, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir Giant Bomb canlı yayınında EA’in Haziran ayında online olarak gerçekleşecek olan E3 2022 konferansından önce Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devam oyununu duyurmaya hazırlandığını açıkladı. Grubb, yayıncı EA ve geliştirici Respawn Entertainment’ın, E3’ün başlamasından önce bir Star Wars Jedi: Fallen Order 2 duyurusu yapacağını veya oyunu göstereceğini iddia ediyor.

Aslında bu haber, Jedi: Fallen Order’ın ne kadar sık gündeme geldiği göz önüne alındığında sürpriz değil. GamesRadar’ın haberine göre, Kasım 2019’da Respawn Entertainment’ın marka stratejisi direktörü Charlie Houser, stüdyonun oyunun hikayesini sürdürmek istediğini, ancak bu isteğin “herkesin bu konuda nasıl hissettiğine” bağlı olacağını söylemişti.

Görünüşe göre, Electronic Arts da Star Wars Jedi: Fallen Order konusunda son derece olumlu düşüncelere sahip. Zira oyun şirketi, Mayıs 2020’de gerçekleştirdiği kazanç toplantısında, Star Wars Jedi: Fallen Order’dan “tamamen yeni bir franchise” olarak bahsetti.

Bununla birlikte EA, Ağustos 2021’de yaptığı bir açıklamayla Star Wars Jedi: Fallen Order’a yatırım yapmaya devam edeceğini doğrulamıştı. İlginç bir şekilde bu açıklama, yeni bir tek oyunculu oyun üzerinde çalıştığını bildiğimiz Respawn Entertainment’ın işe alım hamlesinin hemen ardından geldi. Bu gizemli proje Haziran 2021 itibariyla erken aşamalarındaydı. Ancak bu projenin Star Wars Jedi: Fallen Order 2 olup olmadığına dair herhangi bir bilgimiz yok.

Kaynak: www.technopat.net

Bunlara Bakın

İlk defa oyun konsolu alan teknoloji editörü - Neden PS5 aldım?

Video: İlk defa oyun konsolu alan teknoloji editörü – Neden PS5 aldım?

Bu videoda ilk oyun konsolum Sony PS5 ve bu konsolu alma sebeplerimden bahsediyorum. Uzun yıllardır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir