Quantic Dream, Star Wars Eclipse Haricinde 2 Oyun Daha Geliştiriyor

Söylentilere göre, Detroit: Become Human’ın geliştiricisi olan Quantic Dream, Star Wars Eclipse haricinde iki oyunun daha üzerinde çalışıyor. The Game Awards 2021’deki resmi duyurusundan önce Star Wars Eclipse oyununun varlığını açıklayan @AccNgt adlı Twitter kullanıcısı, attığı tweet’te Quantic Dream’in şu anda üç farklı oyun üzerinde çalıştığına dair bir duyum aldığını belirtti.

@AccNgt’nin belirttiğine göre, oyun stüdyosunun Star Wars Eclipse haricinde geliştirdiği iki oyundan biri, Unity Engine kullanan “mobil bir sosyal oyun”, diğeri ise stüdyonun Paris’te bulunan ana ekibi tarafından geliştirilen üçüncü bir proje.

I heard that #QuanticDream is working on 3 games at the same time:

1. Star Wars: Eclipse
2. A mobile social game (uses Unity Engine)
3. Other project (main team in QD Paris)

— AccountNGT (@AccNgt) December 10, 2021

GamesRadar’ın haberine göre, paylaştığı Call of Duty sızıntılarıyla tanınan Tom Henderson da yakın tarihli bir videosunda AccNGT’nin bu iddialarını destekledi. Henderson, Detroit: Become Human’ın yayınlanmasından kısa bir süre sonra, stüdyoda birkaç küçük projenin erken geliştirme aşamasında olduğunu, ancak bu projelerinin çoğunun durdurulduğunu iddia etti. Henderson ayrıca “Dreamland kod adlı bir ortaçağ fantezi oyununa ek olarak, yakın gelecekte Spellcaster adlı bir mobil oyunun piyasaya sürülmesi bekleniyor.” dedi.

Quantic Dream’in son oyununun piyasaya sürülmesinden bu yana neredeyse dört yıl geçti ve Star Wars Eclipse’in çıkışına en az üç yıl olduğu söyleniyor. Bununla birlikte, Dreamland kod adlı oyunun Star Wars Eclipse’den önce mi, yoksa sonra mı çıkış yapacağı da henüz belli değil. Yani bir sonraki büyük Quantic Dream oyunu için bir süre daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Kaynak: www.technopat.net

Bunlara Bakın

İlk defa oyun konsolu alan teknoloji editörü - Neden PS5 aldım?

Video: İlk defa oyun konsolu alan teknoloji editörü – Neden PS5 aldım?

Bu videoda ilk oyun konsolum Sony PS5 ve bu konsolu alma sebeplerimden bahsediyorum. Uzun yıllardır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir