Nubia Red Magic 7 Özellikleri Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz Kasım ayında ZTE’nin Snapdragon 8 Gen 1 yonga setine sahip üç akıllı telefon çıkartacağı ve bunların ikisinin oyun telefonları Nubia Red Magic 7 ve Nubia Red Magic 7 Pro olacağı haberini sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise Nubia Red Magic 7, TENAA tarafından onaylandı ve bu sayede akıllı telefonun özelliklerinin çoğu ortaya çıktı.

Telefonun özelliklerine bakacak olursak, Red Magic 7, Red Magic 6S serisine kıyasla biraz daha iyi özelliklere sahip gibi görünüyor. GSM Arena’nın haberine göre, NX679J model numarasına sahip olan cihaz, arka tarafında 64 MP’lik bir ana kamera barındırıyor. TENAA, arkada bulunan diğer üç kamera sensörünün özelliklerini paylaşmadı, ancak telefonda 8 MP’lik bir ön kamera olduğunu doğruladı.

Aynı zamanda bu yeni oyun telefonu, 6,8 inç boyutunda ve 1080p çözünürlüğe sahip bir OLED ekran ile birlikte geliyor. Ayrıca akıllı telefon, 16 GB’a kadar RAM ve 512 GB’a kadar depolama alanı seçeneği sunacak. TENAA’da ortaya çıkan özellik bilgilerine göre, akıllı telefonda depolama alanını genişletmek için mikro SD yuvası bulunmuyor.

Akıllı telefonun batarya kapasitesi ise pek çok akıllı telefon üreticisinin şu anda uyguladığı çift hücreli çözümün bir parçası olacak şekilde 2.190 mAh olarak belirtilmiş. Ki bu da bataryanın toplam kapasitesinin yaklaşık olarak 4.400 mAh olacağı ve kesinlikle hızlı şarjı destekleyeceği anlamına gelmekte.

Kaynak: www.technopat.net

Bunlara Bakın

İlk defa oyun konsolu alan teknoloji editörü - Neden PS5 aldım?

Video: İlk defa oyun konsolu alan teknoloji editörü – Neden PS5 aldım?

Bu videoda ilk oyun konsolum Sony PS5 ve bu konsolu alma sebeplerimden bahsediyorum. Uzun yıllardır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir