Naughty Dog, Birden Fazla Oyun Geliştiriyor

Sony’nin bu haftaki CES 2022 brifingi sırasında konuşan Naughty Dog Eş Başkanı Neil Druckmann, şirketin gelecek oyunlarıyla ilgili olarak “Naughty Dog’da geliştirdiğimiz çeşitli oyun projelerini sizinle paylaşmak için can atıyoruz.” dedi. Ancak Naughty Dog Eş Başkanı, bu oyunlarla ilgili herhangi bir bilgi paylaşmadı.

GameSpot’un haberine göre, Naughty Dog’un oyun projelerinden biri, büyük ihtimalle bir süredir üzerinde çalışılan Last of Us çok oyunculu oyunu. Naughty Dog, 2019 yılında The Last of Us: Part 2’nin Factions çok oyunculu modunun yeni bir sürümüyle birlikte gelmeyeceğini açıklamıştı. Bunun yerine oyun stüdyosu, Last of Us evreninde geçen bağımsız bir çok oyunculu oyun geliştiriyor.

Yeni Last of Us çok oyunculu oyununun ve bu ay çıkacak olan Uncharted PlayStation 5 sürümünün haricinde, Naughty Dog’un açıklanmış bir projesi yok. Ancak Neil Druckmann bir röportaj sırasında, stüdyonun The Last of Us: Part 3’ü yapabileceğini veya tamamen yeni bir oyun projesine başlayabileceğini ifade etti.

Bununla birlikte Naughty Dog, daha önce yeni bir Uncharted oyunu yapmayacağını açıklamıştı. Buna rağmen stüdyo, farklı bir oyun stüdyosunun Uncharted 5’i yapması fikrine sıcak bakıyor.

Bu arada Sony, CES 2022’de gerçekleştirdiği sunumda PlayStation 5’e özel yeni sanal gerçeklik cihazı PlayStation VR2’yi de duyurdu.

Kaynak: www.technopat.net

Bunlara Bakın

MSI, ‘Sınırlı Üretim’ RTX 4060 Gaming X NV Edition Ekran Kartlarını Piyasaya Sürüyor

AMD ve NVIDIA için ekran kartları üreten MSI, “The Limited Series” şemsiyesi altında GeForce GPU’lar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir