MSI, ‘Sınırlı Üretim’ RTX 4060 Gaming X NV Edition Ekran Kartlarını Piyasaya Sürüyor

AMD ve NVIDIA için ekran kartları üreten MSI, “The Limited Series” şemsiyesi altında GeForce GPU’lar için birkaç yeni ekran kartı üretmeye karar verdi. GeForce RTX 4060 Gaming X NV Edition ekran kartları sınırlı sayıda üretilecek. Şirkete göre bu özel sürüm kartlardan sadece 6.000 tanesi seçkin iş ortakları aracılığıyla dünya çapında satışa sunulacak.

Son nesil Ada Lovelace mimarisine sahip olan orta segment RTX 4060 oyuncuların çokça tercih ettiği modellerden biri. MSI’ın özel tasarımı da oldukça mütevazı görünüyor. Yeni RTX 4060 Gaming X NV Edition tasarımına daha yakından baktığımızda çift fanlı Gaming X soğutucusunu temel aldığını görebiliyoruz. ‘NV Edition’da kullanılan parlak yeşil motifleri ise NVIDIA’nın renklerine bağlıyoruz. MSI ayrıca tasarımı LED aydınlatma ile süslemiş, ancak maliyeti düşük tutmak için tek renkli (beyaz) LED’ler kullanmış olabilir.

Öte yandan, donanım üreticisinin The Limited Series ile bir başlangıç yaptığını, gelecekte buna benzer farklı ürün serileri sunmasını bekliyoruz. Gaming X NV Edition serisi 26 Eylül tarihinde raflarda yerini almış olacak. Bu arada MSI, serinin bir sonraki ürününü 25 Eylül Pazartesi günü tanıtacak.

Küçük yaşından itibaren teknoloji ve oyunlar ile iç içe olan Fatih, araştırma yapmaktan ve deneyimlerini insanlara aktarmaktan mutluluk duyuyor.

Kaynak: www.technopat.net

Bunlara Bakın

#teknoloji #telefon #technobugra

Video: #teknoloji #telefon #technobugra

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir