Honor Magic V Fiyatı Ortaya Çıktı

Honor’ın ilk katlanabilir akıllı telefonu olan ve 10 Ocak’ta piyasaya süreceği Magic V’in fiyatı sonunda ortaya çıktı. Çin’de piyasaya sürülecek olan telefonun 256 GB depolama alanına sahip sürümü yaklaşık olarak 2.200 dolar, 512 GB depolama alanına sahip sürümü ise yaklaşık olarak 2.350 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak.

Honor Magic V, GSM Arena’nın haberine göre Samsung Galaxy Z Fold3 ve Huawei Mate X2’den daha ucuz, ancak Oppo Find N ve Xiaomi Mix Fold’dan çok daha pahalı olacak. Tüm bu katlanabilir akıllı telefonlar, Çin pazarında direkt olarak birbirleriyle rekabet ediyor.

Aynı zamanda Honor Magic V, Qualcomm’un en yeni amiral gemisi yonga seti Snapdragon 8 Gen 1’e sahip ilk katlanabilir telefon olacak. Bununla birlikte haberler, katlanabilir akıllı telefonun 50 MP’lik bir ana kameraya, Android 12 işletim sistemine ve 66 watt’a kadar hızlı şarj desteğine sahip olacağına işaret ediyor.

Son olarak Honor Magic V’ın küresel pazarda satışa sunulup sunulmayacağı konusunda Honor cephesinden herhangi bir açıklama yapılmadığını belirtelim.

Kaynak: www.technopat.net

Bunlara Bakın

Amtek Teknoloji Firmasını ve Ürünlerini İnceleyelim ➡️ 🔎

Video: Amtek Teknoloji Firmasını ve Ürünlerini İnceleyelim ➡️ 🔎

Çeşitli konnektörlerin üretimiyle dünyada lider konumda bulunan Amtek Teknoloji firmasını ve ürünlerini inceleyelim. ➡️ 🔎 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir