Gods Will Fall Ücretsiz Oldu

Epic Games Store gizemli oyun etkinliği ile her gün oyun yağdırdıktan sonra normal haftalık rutinine geri döndü. Hatta hatırlarsanız şirket son bombayı ise Tomb Raider Definitive Survivor Trilogy koleksiyonu ile patlatmıştı. Şirket bu hafta ise normalde 110 TL değerinde olan Gods Will Fall oyununu ücretsiz olarak dağıtıyor.

Oyunda insanlığın son umudu sizsiniz. Tanrıların insanlık üzerindeki acı verici hâkimiyeti bin yıldır sürerken zulmederek her erkeğin, kadının ve çocuğun kendilerine bir bağlılık yeminiyle körü körüne itaat etmesini istiyorlar. Tanrıların isteğini yerine getirmeyenleri ise acımasız bir ölüm bekliyor. Gods Will Fall’da tanrıların insanlık üzerindeki acımasız kontrolünü ortadan kaldırmak için çaresizce çabalayan cesur savaşçıların vahşi mücadelelerini deneyimleyeceksiniz. Verilen her kararın ardından kişisel bir öykü ortaya çıktığını da belirtelim.

Gods Will Fall Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 x64
İşlemci: Intel Core i5 veya AMD eşdeğeri
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 veya AMD eşdeğeri
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

Gods Will Fall’u 13 Ocak tarihine kadar arşivinize katabilirsiniz. Bir sonraki hediye oyun ise Galactic Civilizations III olarak açıklandı.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.

Kaynak: www.technopat.net

Bunlara Bakın

3 milyon kez indirilen zararlı Android uygulamaları

3 milyon kez indirilen zararlı Android uygulamaları

Güvenlik uzmanları, Android işletim sisteminde dolaşan zararlı uygulamaları paylaştı. Son yıllarda akıllı telefon kullanımının artmasıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.