Çok Oyunculu South Park Oyunu Geliştiriliyor

Daha önce deneysel birinci şahıs oyunları geliştirmiş bağımsız bir stüdyo olan Question’ın yeni bir çok oyunculu South Park oyunu geliştirdiği ortaya çıktı. Question’ın projeyi “South Park dünyasında geçen yeni bir video oyunu” olarak tanımlayan üst düzey tasarımcı pozisyonu için açtığı yeni bir iş ilanı bu haberin duyulmasını sağladı. Proje hakkında daha fazla detay içermeyen iş ilanında, başvuracak adaylarda “çok oyunculu bölüm tasarımı” deneyimi istendiği belirtiliyor.

Bu zamana kadar çok sayıda South Park oyunu piyasaya sürüldü, ancak önceki South Park oyunlarının tümü, ya Obsidian Entertainment ve Ubisoft gibi büyük geliştiriciler ve yayıncılar tarafından ya da lisanslı oyun oluşturma uzmanları tarafından geliştirilmişti.

GamesRadar’ın haberine göre, Question’ın daha önce hayata geçirdiği sadece iki oyun projesi var: The Magic Circle ve The Blackout Club. Ancak geliştirici stüdyonun mevcut kadrosunda, hem South Park: The Stick of Truth hem de South Park: The Fractured But Whole’ın geliştirme sürecinde görev almış kişiler bulunuyor.

The Magic Circle, tek oyunculu bir varoluşsal komedi hikayesiyken The Blackout Club ise bir dizi seslendirme sanatçısının canlı ve bazen de beklenmedik performanslarını içeren bir hikayeye sahip bir co-op korku oyunu. Üstelik The Blackout Club’ın üç yıllık ana hikaye dizisi geçen ay sona erdi. Yani bu, Question’ın bir sonraki projesi üzerindeki çalışmaları büyütmeye başlaması için mükemmel bir zaman.

Kaynak: www.technopat.net

Bunlara Bakın

İlk defa oyun konsolu alan teknoloji editörü - Neden PS5 aldım?

Video: İlk defa oyun konsolu alan teknoloji editörü – Neden PS5 aldım?

Bu videoda ilk oyun konsolum Sony PS5 ve bu konsolu alma sebeplerimden bahsediyorum. Uzun yıllardır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir