Chivalry 2 Açık Beta Süreci İçin Tarih Verildi

Chivalry 2 açık beta programı 27 Mayıs tarihinde başlıyor.

Torn Banner Studios, Orta Çağ dövüş oyunu Chivalry 2 için açık beta sürecini başlatacaklarını duyurdu. Lansmanına birkaç hafta kalan oyunun betası ise 27 Mayıs tarihinde başlayacak.

Nisan ayındaki kapalı beta gibi yeni açık beta programı da çapraz oyun desteğine sahip. PC (Epic Games Store), Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarındaki oyuncular, hem dost hem de düşman olarak savaşlarda birlikte hareket edecekler.

Açık beta, köylerin yakılması, altın çalınması, kuşatma ekipmanlarının itilmesi, kilit konumların ele geçirilmesi gibi hedefleri içeren The Slaughter of Coxwell, The Battle of Darkforest ve The Siege of Rudhelm adlı üç takım hedef haritası içerecek. Ek olarak, Turnuva Alanları ve Wardenglade Savaşı ölüm maçı haritaları, hem takım tabanlı hem de herkes için ücretsiz modlar için beta sürümüne dahil edilecek.

Oyunda, Orta Çağ savaşçınızı ortaya çıkarmak için ilerleme yoluyla açtığınız görünüm özelleştirme seçenekleri de olacak. Betada yer alan düello sunucuları, özellikle sadece PC oyuncuları için mevcutken, katılımcıların becerilerini birebir maçta geliştirmelerini sağlayacak.

Sunucular hem 60 hem de 40 oyunculu seçenekler sunacak, Torn Banner ilkinin yüksek yoğunluklu savaşlar sunduğunu söylerken ikincisi daha stratejik yarışmalara olanak tanıyacak.

Chivalry 2 çapraz oynanış açık beta programı 27 Mayıs ile 1 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 26 Mayıs tarihinde ise ön indirme erişimi sağlanacak. Oyunun çıkış tarihi ise 8 Haziran.

Kaynak: www.technopat.net

Bunlara Bakın

Xiaomi, Yeni Mi TV Modelini Tanıttı

Xiaomi, yeni OLED ekranlı Mi TV modelini tanıtıyor. Xiaomi, Weibo’da OLED ekranlı yeni bir Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir