Baby Shark Videosu, YouTube’da 10 Milyar Görüntülemeye Ulaştı

Baby Shark Dance videosu YouTube platformunda 10 milyar görüntülemeyi aşarak bir ilki gerçekleştirdi. Pinkfong tarafından yüklenen video, geçen yıldan bu yana platformda zaten en çok izlenen video oldu. Video, Luis Fonsi ve Daddy Yankee’nin geçen yıl en çok izlenen rekoru elinde tutan Despacito müzik videosunu da tahttan indirmeyi başardı.

Pinkfong, Güney Koreli SmartStudy şirketine bağlı bir çocuk eğitim markası. Kanal, çocuk şarkılarına, oyunlarına ve uygulamalarına dayalı 4.000’den fazla video yüklemiş durumda.

Baby Shark Dance videosu beş yıl önce 18 Haziran 2016’da yüklendi. O zamandan beri, bu haberi hazırladığımız sırada 10.006.519.940’tan fazla izlenme aldı. Müzik videosu, çocukların art arda izlemekten hoşlanmasından dolayı bu seviyeye ulaştı diye tahmin edebiliriz. Despacito şarkısı ise yüklendiği 13 Ocak 2017’den bu yana 7.700.884.017 izlenme ile ikinci sırada yer alıyor.

Müzik videosu ilk olarak Doğu Asya’da viral oldu ve o zamandan beri Nickelodeon’da, canlı turlarda ve hatta NFT’lerde bir animasyon TV dizisi ortaya çıkardı.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.

Kaynak: www.technopat.net

Bunlara Bakın

Dijital Türkiye Konferansı’nın Ardından Basın Toplantısı Gerçekleştirildi

Bu yıl ikincisi düzenlenen ve “Oyunun Kuralları Değil, Kendisi Değişti” temasıyla gerçekleştirilen “Dijital Türkiye Konferansı”nın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir