Apple, iPhone Ultra Modelini Duyurabilir

iPhone 15 serisinin gelişi beklenirken, iPhone Ultra adı ile üst seviye ve pahalı bir akıllı telefonun duyurulabileceği ileri sürülmüş durumda.

Bloomberg muhabiri Mark Gurman’a göre Apple, 2024’te piyasaya sürmeyi planladığı iPhone Ultra’yı kendi içinde tartıştı. Telefonun teknik özellikleri hakkında somut bir ayrıntıya sahip olmayan Gurman, telefonun kamera iyileştirmeleri ve daha hızlı bir çipin yanı sıra daha büyük bir ekran sunabileceğini tahmin ediyor. En üst düzey telefon, şarj bağlantı noktasına sahip olmamak gibi yeni özelliklere bile sahip olabilir. Bu da cihazın büyük ihtimalle sadece kablosuz şarja bağımlı olacağı anlamına geliyor.

Bu arada Apple’ın Ultra terimini ürünlerinde ilk kez kullanmıyor. Şirket, Watch 8’den daha büyük ekrana ve daha fazla özelliğe sahip olan Apple Watch Ultra’nın satışını şimdiden yapıyor. Bununla birlikte Apple, M1 işlemcisinin en üst versiyonunu da Ultra olarak adlandırıyor.

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, teknolojideki son gelişmeleri meraklıları ile paylaşmaktan keyif alıyor.

Kaynak: www.technopat.net

Bunlara Bakın

Trump tutuklandı, Putin hapse girdi... İnternette yayılan sahte yapay zeka görüntüleri

Trump tutuklandı, Putin hapse girdi… İnternette yayılan sahte yapay zeka görüntüleri

Yapay zeka uygulamalarının haber ajansı fotoğraflarını taklit ederek oluşturduğu görseller yeni bir tartışmanın kapısını araladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir