Okan Buruk'tan Mert Günok açıklaması: UEFA oynar izni verdi

Okan Buruk’tan Mert Günok açıklaması: UEFA oynar izni verdi

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, Şampiyonlar Ligi’ndeki Manchester United maçı yolculuğu öncesi açıklamalarda bulundu.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Buruk şu ifadeleri kullandı; “Manchester galibiyeti sonrası lige dönüşte sıkıntılar yaşadık,Şampiyonlar Ligi’nin havası bambaşka. Yoğun bir fikstürdeyiz. Zor bir süreç, iyi yanı Mart’a kadar milli maç olmaması. Milli takım için de yoğun bir fikstür var. Şenol hoca için de zor bir süreç. En büyük zorluğu yaşayan futbolcular. Futbolcuları robot gibi görüyoruz. Evlerine zor gidiyorlar”

“Biraz daha hoşgörülü olmalıyız”
“Bu kadar çok maç oynayan oyuncu milli takımdan eleştiriyle dönüyor, bir de milli takım hocasına eleştiri yapıyoruz. Biraz daha hoşgörülü olmalıyız. Hocalara ve teknik adamlar için yapıcı olmalıyız”

”UEFA oynar izni verdi”
“Mert Günok pozitif çıktı ama sonra negatif çıktı. Mert en dikkatli oyuncularımızdan biri, çift maske takar. Mert’te ilk testin pozitif olması şaşırttı ama sonra 4 test negatif çıktı. UEFA oynar izni verdi”

Sakatların durumu
“Aleksic bizle beraber değil, Mehmet Topal’ın adalesinde yırtık var, Caaiçara yok, Crivelli yok önümüzdeki hafta düzelir başka eksik yok. İnşallah Türkiye’yi Manchester’da da en iyi şekilde temsil edeceğiz”

Kaynak: www.internethaber.com

Bunlara Bakın

Advocaat, Irak Milli Takımı'nın başına geçti

Advocaat, Irak Milli Takımı’nın başına geçti

Hollandalı teknik adam Dick Advocaat, Irak Milli Takımı’nın yeni teknik direktörü oldu. Irak Futbol Federasyonu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir