Fenerbahçe'nin gözdesi Kaio Jorge'ye dünya devi kanca attı

Fenerbahçe’nin gözdesi Kaio Jorge’ye dünya devi kanca attı

Süper Lig’de şampiyonluk ipini göğüslemek isteyen Fenerbahçe bir yandan da transfer çalışmalarına hız verdi. Takıma direkt katkı yapacak oyunculardan çok geleceğin Fenerbahçe’sini inşa etmek isteyen Emre Belözoğlu, yurt içinde ve yurt dışında araştırmalarını hızlandırdı.

Kanarya’da gündeme gelen son isim ise Santos forması giyen Kaio Jorge oldu. Fenerbahçe 18 yaşındaki yıldız adayı için kulübü ile temasa geçti. Brezilyalı forvetin sözleşmesi 1 yıl sonra bitiyor.

20 milyon euro
Adı son günlerde Fenerbahçe ile anılan Kaio Jorge için kulübü Santos’un başkanı Jose Carlos Peres açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’nin ardından Kaio Jorge için Juventus’un devreye girdiği belirtilmiş, İtalyan devinin Jorge için 20 milyon euroyu bile gözden çıkartabileceği kaydedilmişti.

“Juventus’tan bunlardan birisi ama gelen bir teklif yok”
ESPN’e konuşan Peres, “Kaio Jorge için bize Juventus’tan ne teklif ne de görüşme talebi geldi. Avrupa’da gazeteler ve internet sitelerinde Jorge için birçok takımın ilgilendiğini görüyorum. Juventus’tan bunlardan birisi ama gelen bir teklif yok. Varsayımlar üzerinden konuşamayız.” sözlerini kullandı.

Fabio Luciano önerdi
Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu’nun, “Bize kendin gibi iyi kaliteli oyuncular bul” dediği eski sarı lacivertli futbolcu Fabio Luciano, ilk ismi ülkesinde bulmuştu. Fabio Luciano, Fenerbahçe’nin önüne Santos’un 18’lik harika çocuğu Kaio Jorge’yi getirmişti.

Kaynak: www.internethaber.com

Bunlara Bakın

oğuzlar city 12:4 YEŞİLKENT SPOR/özet/ANKARA/İDDAA RAKİPBUL AÇILIŞ LİGİ 2018

Video: oğuzlar city 12:4 YEŞİLKENT SPOR/özet/ANKARA/İDDAA RAKİPBUL AÇILIŞ LİGİ 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir