Ali Koç: Şampiyonluğu bu sene yaşayacağız

Ali Koç: Şampiyonluğu bu sene yaşayacağız

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulüpte düzenlenen bayramlaşmada, “7 senedir beklediğimiz şampiyonluk sevincini bu sene yaşayacağız.” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’de başkan Ali Koç, kulü bayramlaşmasında açıklamalarda bulundu.

Ali Koç, 2021-2022 sezonunda şampiyonluk yolunda iddialı olduklarını belirterek, “Yavaş yavaş ligler başlayacak ve stresli günlere geri döneceğiz. Maçlarımız günlük hayatımızın önemli parçası olacak. Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Bu sene özellikle futbolda güzel günler yaşayacağız. Ben büyük konuşmam ama bu sene inançlı ve iddialıyız” ifadelerini kullandı.

“7 SENEDİR BEKLEDİĞİMİZ ŞAMPİYONLUĞU BU SENE YAŞAYACAĞIZ”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç kulüp faaliyetlerinin iyiye gittiğini dile getirerek, “7 senedir beklediğimiz şampiyonluk sevincini bu sene yaşayacağız. Çalışmalar iyi gidiyor. Bu sene süreçleri farklı ele alıyoruz. Bazı çalışmaları bitince açıklıyoruz. Gizli kalması gerektiği için buna önem veriyoruz. Tüm şubelerde çalışmalar devam ediyor” açıklamasında bulundu.

“OLİMPİYAT KAFİLESİNİN 5’TE 1’İNİ BİZİM ÇOCUKLAR OLUŞTURUYOR”

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nı değerlendiren Koç, “Olimpiyat kafilesinin 5’te 1’inin bizim çocuklardan oluşuyor olmasından ne kadar gurur duysak azdır. Çok daha büyük kafilelerle olimpiyata gidip, rekor sayıda madalyalar almalıyız. Atatürkçü ve spor sevgisi yüksek gençleri yetiştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: www.ensonhaber.com

Bunlara Bakın

Maça Doğru: Denizlispor - Başakşehirᴴᴰ

Video: Maça Doğru: Denizlispor – Başakşehirᴴᴰ

Ankara’nın tek oyun bilgisayarı mağazası #Oyunkolik​​ sponsorluğunda hazırlanan Maça Doğru’nun yeni bölümünde Deniz Budak ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir