İran sınırında donmuş erkek cesedi bulundu

Bakan Ersoy’dan Kurban Bayramı mesajı


Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, mesajında şu ifadelere yer verdi:


“İbadetlerin amacı yaradılıştan gelen o güzel hasletlerimizi hatırlamak, onlara uygun şekilde yaşayıp davranmak ve bu yolla Allah’ın rızasını kazanmaktır. İnşallah Kurban Bayramı’nı da hep birlikte bu şekilde idrak edelim. Özellikle bugünlerde Allah’ın ihsan ettiği bolluk ve zenginlik gibi sağlık ve esenliğin de diğer insanların haklarını içerisinde barındıran birer emanet olduğunu hatırlayalım.


Kendi sağlığımızı koruyarak başkalarının hayatına da bir koruma sağladığımızı unutmadan, bayramlarımızı omuz omuza, huzurla kutladığımız günlere geri dönmek için üzerimize düşen görevi yerine getirelim. Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin Kurban Bayramı’nı kutluyor; ülkemiz, İslam âlemi ve bütün insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.


Geride bırakmakta olduğumuz zorluklardan yeni hedeflere, yeni rekorlara, sanatla dopdolu yeni buluşmalara uzanan bir döneme birlikte ilerleme temennisiyle sanatçılarımızdan işletmecilerimize, yöneticilerimizden çalışanlarımıza bütün paydaşlarımızın Kurban Bayramı’nı ayrıca tebrik ediyorum.”


Hülya Keklik

 

Kaynak: www.iha.com.tr

Bunlara Bakın

Cumhurbaşkanı Erdoğan:

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Yangınlarda terör şüphesi, bazı emarelere ulaşıldı’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, orman yangınlarının devam ettiği Muğla’da yaptığı incelemelerin ardından halka hitap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir