Oğlu Uzay, Çağla Şıkel 'i duygulandırdı

Oğlu Uzay, Çağla Şıkel ‘i duygulandırdı

Ünlü sunucu Çağla Şıkel, oğlu Uzay ile arasında geçen diyaloğu izleyicilerle paylaştı.

‘Çağla İle Yeni Bir Gün’ programına bugün Osman Müftüoğlu konuk oldu. Programda sağlıklı bir hayat için dikkat edilmesi gerekenler anlatıldı. İki çocuk annesi ünlü manken Çağla Şıkel de sabah küçük oğlu Uzay ile yaşadığı diyaloğu izleyiciyle paylaştı.

“Ben yaşlanmaktan korkan bir insan değilim, sağlıklı yaşlanmanın peşindeyim.” diyen Şıkel, “Size bu sabah yaşadığım bir olayı anlatayım; böyle dramatik şeylere çok takılan bir insan değilim ama bu hikayeyi hayatım boyunca hiç unutmayacağımı düşünüyorum…

“SEN YİNE BENİM ANNEM OLACAKSIN”

Uzay bana ‘anne ben 20 yaşıma girdiğim zaman sen kaç yaşında olacaksın’ dedi. Ben de ’53 yaşımda olacağım, yine coşup, oynayacağız’ cevabını verdim. Bu kez ‘Ben 53 yaşıma geldiğim de sen kaç yaşında olacaksın’ diye sordu. ’86 yaşımda olacağım evladım’ dedim. ‘Yani dedem gibi mi? Ben 53 yaşımda baba olmak istiyorum ama sen yine benim annem olacaksın’ dedi. Bu beni çok etkiledi, mahvetti. Uzay…” diye konuştu.

Sosyal medya hesabından o anları anlattığı videosunu yayınlayan Şıkel, “Ben ölene kadar, sonsuza kadar senin annen olacağım.” dedi.

Kaynak: www.ensonhaber.com

Bunlara Bakın

Hande Yener sahnede bayıldı

Hande Yener sahnede bayıldı

Ataşehir’deki eğlence mekanında bir anda baygınlık mide bulantısı ve baş dönmesine bağlı baygınlık geçiren Hande …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir