Pandemi sürecinde online ayna satışına yoğun talep

Pandemi sürecinde online ayna satışına yoğun talep


Pandeminin yeniden tehlikeli boyutlara çıkmasının ardından vatandaşların evde vakit geçirdiği sürenin uzaması ile birlikte ev ortamlarına ferahlık katmak için vatandaşlar, evlerini yeniden dekore etmeye başladı. Ayna sektöründe piyasanın önde gelen firmalarından Ayna Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Arslan, ortama ferahlık vermesi nedeniyle insanların evde geçirdikleri sürenin uzaması ile birlikte ayna satışlarına özellikle de online satışlara talebin arttığını dile getirdi.


Gelişen teknoloji ile birlikte ayna sektörüne olan talebin yıllar içerisinde büyüdüğünü dile getiren Ayna Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Arslan “Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle evlerine kapanan ve bu süreci evlerinde geçirmek zorunda kalan insanlar, yoğun çalışmaları nedeniyle erteleyen ya da yaşam alanlarında değişiklik yapmak isteyip de fırsat bulamayanlar bu süreci değerlendirerek ayna ve mobilya sektörüne büyük bir hareket getirdi” dedi. Bu döneme has projeler de ürettiklerini söyleyen Arslan “Önce sağlık diyerek hijyen kuralları içerisinde çalışıyoruz ve hiçbir talebi geri çevirmiyoruz. Salgın döneminde bile bu döneme has projelerimiz oldu. Daha önce de Ayna Merkezi firması olarak lüks bir aracı 100 bin parça ayna kullanarak kaplayarak dikkatleri üzerimize çektik. Bunda amacımız yapacağımız projelerin sınırsız oluşuydu. Özellikle Almanya, Belçika, İsviçre, Avusturya olmak üzere bir çok Avrupa hatta Asya ülkelerinden online sipariş alıyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: www.iha.com.tr

Bunlara Bakın

İletişim Başkanı Altun: KKTC'de en gerçekçi çözüm, iki devletli çözümdür

“Dünya, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eyleme geçme çağrısına kulak vermeli”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu için New York’a yaptığı ziyareti tamamlayarak Türkiye’ye hareket etti. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir