Bakan Koca: En iyi tedbir evimizdir

Bakan Koca: En iyi tedbir evimizdir

Sağlık Bakanı Koca, vatandaşlara ‘evde kal’ çağrısı yaparak, “Salgınla mücadelede bir fedakârlık sınavındayız. Sadece bugünkü yeni hasta sayımız 6.000’in üzerinde. Kısıt olmayan zamanlarda da, mecburiyetiniz yoksa evde kalın” dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bir gündeki yeni hasta sayısının 6 binin üzerine çıktığına dikkati çekerek, “Kısıt olmayan zamanlarda da mecburiyetiniz yoksa evde kalın. Evde geçen zaman arttıkça mücadele gücümüz artacak. En iyi tedbir evimizdir” açıklamasını yaptı.

Bakan Koca, Twitter hesabından “#bizevdeyiz” etiketiyle yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

“Salgınla mücadelede bir fedakarlık sınavındayız. Sadece bugünkü yeni hasta sayımız 6.000’in üzerinde. Kısıt olmayan zamanlarda da mecburiyetiniz yoksa evde kalın. Evde geçen zaman arttıkça mücadele gücümüz artacak. En iyi tedbir evimizdir.”

Salgınla mücadelede bir fedakârlık sınavındayız. Sadece bugünkü yeni hasta sayımız 6.000’in üzerinde. Kısıt olmayan zamanlarda da, mecburiyetiniz yoksa evde kalın. Evde geçen zaman arttıkça mücadele gücümüz artacak. En iyi tedbir evimizdir. #bizevdeyiz pic.twitter.com/pZ33019W0k

— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) November 22, 2020Kaynak: www.trthaber.com

Bunlara Bakın

Bakan Çavuşoğlu: Türkevi sayesinde ülkemiz her alanda layıkıyla temsil edilecek

Bakan Çavuşoğlu: Türkevi sayesinde ülkemiz her alanda layıkıyla temsil edilecek

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Küresel diplomasinin merkezinde yükselen yeni Türkevi binası, hükümetimizin iftihar dolu hizmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir