Ampute Milli Futbol Takımı

Ampute Milli Futbol Takımı ‘Kesişme İyi ki Varsın Eren’ filmini izledi


İki yıl üst üste Avrupa Şampiyonu olan Ampute Milli Futbol Takımı, Eren Bülbül’ün doğum günü olan 1 Ocak tarihinde vizyona giren, “Kesişme İyi ki Varsın Eren” filmini izledi. Trabzon’un Maçka ilçesinde teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Başçavuş Ferhat Gedik ve Eren Bülbül’ün hayatının konu alındığı “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” sinema filmini izleyen Ampute Milli Futbol Takımı duygu dolu anlar yaşadı.


Film sonrası İhlas Haber Ajansı muhabirinin sorularını yanıtlayan Ampute Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Osman Çakmak, “Bu filmde emeği geçenleri tebrik ediyorum. Kesişme İyi ki Varsın Eren filmindeki olaylar gerçek şeyler. Masal değil. Bir film izlerken duygulanırsınız ve hırslanırsınız. Bizde duygulandık ve hırslandık. Bizde iyi ki varsın Eren diyoruz. İyi ki varsın Ferhat Komutanım. Her ailenin ve öğretmenlerimin çocuklarımıza bu filmi izletmesi gerekir” dedi.

Hidayet Türkyılmaz

 

Kaynak: www.iha.com.tr

Bunlara Bakın

Toplam 554 bin Suriyeli ülkesine geri döndü

Toplam 554 bin Suriyeli ülkesine geri döndü

Suriye’de yaşanan iç çatışmanın ardından Türkiye’ye sığınan göçmenlerin geri dönüşü devam ediyor. Şanlıurfa’nın Akçakale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir